Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt Logowania Nie jesteś zalogowany | zaloguj się

Jesteś tutaj

Udostępnianie pracy/ druk pracy

4 posts / 0 new
Ostatni wpis
Amelia Lichota

Proszę mi powiedzieć czy to ma jakieś znaczenie skoro wybrałam w programie APD, ze nie wyrażam zgody na udostępnienie pracy w internecie ? Bo widzę, ze wygląd trochę etap się zmienił w tym etapie i jest, Że nie do archiwizacji. Bo jeśli ma to jakieś znaczenie to ja mogę zmienić zdanie.
Czy jeżeli moja praca jest na etapie 3 wystawianie recenzji to jeszcze nie mam możliwości wydruku tej pracy? Przed zmianą danych miałam 5 etapów i była tam wersja do druku natomiast teraz tego nie widzę. Czy pojawi się po recenzji przez promotora?

Seweryn Wrzecionek

Wybór udostępnienia nie ma znaczenia w tym przypadku. Pani problem polega na tym, że w sekretariacie źle zaznaczono flagę "Status archiwizacji". Powinno być: "Do archiwizacji". Proszę zgłosić się do sekretariatu o zmianę tego parametru.

Amelia Lichota

Zgłosiłam ten problem to mi powiedziano, że na pewno powinnam mieć wersje do druku. A ja jestem w 3 kroku gdzie jest akceptacja promotora i recenzenta ale jest tylko plik oswiadczenia i tytuł pracy nic więcej.

Seweryn Wrzecionek

Teraz ma Pani dostęp do pliku i widzę, że został zmieniony status archiwizacji, więc sekretariat musiał to zmienić. Proszę użyć linku "Wersja do druku", aby pobrać plik z sumami kontrolnymi.

Zaloguj się aby dodać komentarz.