Stypendium socjalne

Przed wypełnieniem wniosku o stypendium socjalne niezbędne jest wcześniejsze złożenie oświadczenia o dochodach uzyskanych w roku 2014. Moduł do tego przeznaczony znaleźć można w zakładce Dla Studentów - moje studia - wnioski. Wypełnione i wydrukowane oswiadczenie o dochodach należy złożyć wraz w wnioskiem o stypendium socjalne.

Wypełnianie wniosku

Wniosek o stypendium socjalne na semestr zimowy roku akademickiego 2015/2016 należy wypełnić w module socjalnym USOSweb.

Aby móc wypełnić wniosek należy:

• mieć status studenta
  • wypełnić oświadczenie o dochodach

Student musi zatwierdzić wniosek przed jego wydrukowaniem.

Moduł socjalny można znaleźć w zakładce Dla Studentów - moje studia - wnioski

Wydruk wniosku

Wniosek należy wydrukować i dostarczyć do właściwego koordynatora pomocy materialnej wraz z wcześniej wydrukowanym oświadczeniem o dochodach. Po zatwierdzeniu wniosku dane kontaktowe koordynatora wyświetlą się dole strony ekranu z podsumowaniem. Znajdziesz je również w zakładce Dla Studentów - Obsługa toku studiów.