Stypendium specjalne

Wypełnianie wniosku

Wniosek o stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych na rok akademicki 2014/2015 należy wypełnić w module socjalnym USOSweb.

Aby móc wypełnić wniosek należy:

• mieć status studenta
  • mieć wpisane do USOS orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (orzeczenie musi być wpisane przynajmniej dzień przed wypełnieniem wniosku)

Orzeczenie może zostać wpisane do sytemu USOS przez sekretariat studencki lub przez Dział ds. Osób Niepełnosprawnych.

Moduł socjalny można znaleźć w zakładce Dla Studentów - moje studia - wnioski

Wydruk wniosku

Wniosek należy wydrukować i dostarczyć do koordynatora pomocy materialnej. Dane kontaktowe swojego koordynatora znajdziesz w zakładce Dla Studentów - Obsługa toku studiów.

Problemy / kontakt

W razie problemów prosimy o wysłanie wiadomośći z opisem problemu na adres podany w zakładce Kontakt.