Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt Logowania Nie jesteś zalogowany | zaloguj się

Jesteś tutaj

zatwierdzenie pracy

4 posts / 0 new
Ostatni wpis
Justyna Gargaś

Czy aby wydrukować pracę, musi być ona zatwierdzona w systemie przez Promotora? Czy status 'ZATWIERDZONY' zmienia się dopiero po wpisaniu recenzji przez Promotora?Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Michał Żabicki

Do wydruku pracy zatwierdzenie przez Promotora nie jest wymagane.

W celu wydrukowania pracy należy przejść do pracy (klikając odpowiedni tytuł w „Moje prace”). Kolejnym krokiem jest odnalezienie sekcji „Pliki” i kliknięcie w link „Edytuj pliki”. W sekcji „Elementy zestawu” należy odszukać informacje o pliku pracy. Znajduje się tam link „Wersja do druku”. W celu wydrukowania pliku należy pobrać go za pomocą tego linku, a następnie wydrukować w wersji papierowej.

Dorota Lech

Załadowałam pracę, zapisałam dane, dałam do zatwierdzenia przez promotora i nadal przy pliku magisterium nie wyświetla mi się link do pobrania oświadczenia o samodzielnym napisaniu pracy.
Bez niego nie będę mogła przystąpić do obrony. Proszę o informację, gdzie w związku z tym mogę zdobyć takie oświadczenie? Czy może czegoś nie zrobiłam bądź gdzieś popełniłam błąd?
 

Seweryn Wrzecionek

Na stronie pracy dyplomowej w APD nie ma linku do oświadczenia o samodzielnym napisaniu pracy. Jest natomiast oświadczenie o udostępnianiu, do którego link znajduje się obok nazwiska autora pracy na stronie pracy dyplomowej.

Zaloguj się aby dodać komentarz.