Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ankiety

Na niniejszej stronie można znaleźć najważniejsze instrukcje dotyczące zarządzania modułem ankiet.

Dla koordynatorów ankiet dostępna jest instrukcja dotycząca wyłączania zajęć w USOS Java (nowy interfejs ‘szarego’ klienta USOS). Koordynatorzy mają możliwość wyłączenia poszczególnych pytań na danym przedmiocie, mogą wyłączyć całą baterię pytań poprzez wyłączenie nagłówka pytań, a także wykluczyć całe zajęcia oraz przedmiot z Oceny Zajęć Dydaktycznych. Więcej szczegółowych informacji w pliku PDF:

Instrukcja wyłączania zajęć w USOS Java (PDF)

Dla pozostałych użytkowników klienta Oraclowego USOS ("szary" interfejs) dostępny jest na żądanie raport bieżącej frekwencji Oceny Zajęć Dydaktycznych z opcją wyboru cyklu dydaktycznego oraz poziomu agregacji (wydział, jednostki, edycja ankiety). Sposób dojścia do właściwego panelu "szarego" USOSa jest przedstawiony w instrukcji poniżej:

Instrukcja "Raport frekwencji OZD w USOS" (PDF)

Dla osób pracujących w sekretariatach i odpowiedzialnych za organizację zajęć dostępna jest instrukcja dotycząca wykluczenia z Oceny Zajęć Dydaktycznych danej osoby prowadzącej zajęcia. Dostępne jest to z poziomu zarządzania pensum. Koordynatorzy ankiet nie mają dostępu do tego panelu w "szarym" USOSie. Więcej szczegółów jest zawartych w instrukcji poniżej:

Instrukcja "Wykluczanie osobokursów z Oceny Zajęć Dydaktycznych w USOSadm" (PDF)